Sauny wewnętrzne, Sauna w domu

Marzenie o posiadaniu własnej sauny wewnętrznej, w domu staje się coraz bardziej realne. Wyobraź sobie relaksującą przestrzeń zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie, dopasowaną do Twoich potrzeb i gustu.Nie ma nic lepszego niż relaks w własnej saunie po długim dniu pracy. Dlatego inwestycja w saunę na wymiar od lokalnego producenta może być świetnym pomysłem dla Twojego domowego spa.
Jeśli szukasz producenta saun z Podkarpacia - to jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasz zakład produkcyjny jest w okolicach Rzeszowa - Nienadówka 164, 36-052. Z Nami możesz mieć pewność, że sauna zostanie wykonana profesjonalnie i z dbałością o najmniejsze detale. Czas zacząć planować swoją własną oazę relaksu!

Wizualizacja sauny, pomiar w miejscu docelowym, produkcja i montaż sauny

Planując stworzenie własnej sauny wewnętrznej, warto poznać etapy produkcji tego relaksacyjnego miejsca! Na początku robimy szkic i orientacyjną wycenę dla Klienta na podstawie podanych danych i preferencji Klienta. Na życzenie klienta mamy możliwość wykonania również realistycznej wizualizacji, dzięki czemu możemy mieć pewność, że każdy detal będzie spełniał nasze oczekiwania.
Po wstępnej akceptacji przystępujemy do dokładniejszego pomiaru sauny w miejscu docelowym, aby wszystko idealnie pasowało do naszej przestrzeni. Po podpisaniu umowy, kolejnym krokiem jest przygotowanie materiałów: desek, boazerii do sauny, drewna na ławki, oświetlenie, piec. Po wykonaniu wszystkich elementów przystępujemy do montażu sauny, który pozwala nam cieszyć się relaksem w domowym zaciszu. Sam montaż sauny trwa zazwyczaj 3-5 dni roboczych.
Zadzwoń do Nas aby stworzyć Twoją wymarzoną strefę relaksu!

RESMAR SPA - producent saun i wanien SPA

Przekonaj się sam, że dla Nas najważniejsza jest jakość

RESMAR SPA

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!

NAPISZ DO NAS

TOP