Postaw na relas z jacuzzi całorocznym!

Nie ma nic lepszego niż relaks w swoim własnym jacuzzi cały rok! Całoroczne wanny spa to idealny sposób na oderwanie się od rzeczywistości i zanurzenie się w luksusowych mocnych masażach. Dzięki jacuzzi elektrycznemu możesz cieszyć się wygodą i relaksem bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, zestaw zawiera pokrywę termiczną, schodki, wydajny filtr i ozonator, mocne dysze masujące, oświetlenie LED. W większości modeli są też głośniki z systemem Audio– czy można chcieć czegoś więcej?

Zapomnij o bieganiu do pobliskiego spa - teraz relaks jest na wyciągnięcie ręki, dosłownie!

Całoroczne jacuzzi / wanny spa

Całoroczne jacuzzi elektryczne to doskonały wybór do Twojego ogrodu. Model tego typu oznacza wakacje przez cały rok! Dlaczego warto zainwestować i wyposażyć swój ogród w luksusowy mini basen z hydromasażem?

Luksus w Twoim ogrodzie

Ogrodowe jacuzzi stają się coraz bardziej popularne. Są doskonałym rozwiązaniem, aby poprawić swoje samopoczucie i jakość zdrowia. Dzięki nim możesz stworzyć strefę relaksu i odpoczynku w swoim przydomowym ogrodzie. Jacuzzi ogrodowe, ustawione np. na tarasie, to dobry sposób na relaks oraz odskocznia od codzienności. Prywatne jacuzzi w Twoim przydomowym zaciszu to luksus, na który możesz sobie pozwolić. Dzięki posiadaniu własnego całorocznego jacuzzi elektrycznego będziesz mieć dostęp do strefy relaksu, kiedy tylko zechcesz. Wizyty w drogich spa i strefach welness odejdą w niepamięć.

Ceny jacuzzi elektrycznych

Jaki jest koszt zakupu jacuzzi ogrodowego? Wszystko zależy od modelu, który wybierzesz. Cena zależna jest m.in. od kilku ważnych czynników. Są to na pewno: rozmiar, jakość wykonania, posiadane funkcje, wzornictwo i zastosowane rozwiązania technologiczne.

Wybierz model idealny dla Ciebie i Twojego ogrodu

Dostępne u nas modele jacuzzi są uznawane obecnie za jedne z najlepiej wykonanych i najmocniej masujących spa ogrodowych na świecie. Niepowtarzalna jakość i trwałość to dwie z ich głównych zalet. Oprócz tego modele jacuzzi elektrycznych zostały wyposażone w potężne możliwości masażu i bogate wyposażenie. Ozonatory użyte w produkcji wanien pozwalają na korzystanie z wanien przez długi czas, bez konieczności częstego zmieniania wody i używania chemii basenowej.

Każdy z dostępnych u nas modeli jacuzzi elektrycznych wyposażony jest w pokrywę termiczną oraz schodki. Niektóre z oferowanych przez nas jacuzzi elektrycznych doposażone są w moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalne sterowanie basenem. To oczywiście tylko niektóre z zalet basenów z hydromasażem dostępnych u nas.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem jacuzzi elektrycznego i  chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod nr tel. 790 444 804. Razem wybierzemy jacuzzi elektryczne idealne dla Ciebie i Twojej rodziny!

 

NAPISZ DO NAS

TOP