WANNA SPA

Całoroczne jacuzzi elektryczne to doskonały wybór do Twojego ogrodu. Model tego typu oznacza wakacje przez cały rok! Dlaczego warto zainwestować i wyposażyć swój ogród w luksusowy mini basen z hydromasażem?

Luksus w Twoim ogrodzie

Ogrodowe jacuzzi stają się coraz bardziej popularne. Są doskonałym rozwiązaniem, aby poprawić swoje samopoczucie i jakość zdrowia. Dzięki nim możesz stworzyć strefę relaksu i odpoczynku w swoim przydomowym ogrodzie. Jacuzzi ogrodowe, ustawione np. na tarasie, to dobry sposób na relaks oraz odskocznia od codzienności. Prywatne jacuzzi w Twoim przydomowym zaciszu to luksus, na który możesz sobie pozwolić. Dzięki posiadaniu własnego całorocznego jacuzzi elektrycznego będziesz mieć dostęp do strefy relaksu, kiedy tylko zechcesz. Wizyty w drogich spa i strefach welness odejdą w niepamięć.

Ceny jacuzzi elektrycznych

Jaki jest koszt zakupu jacuzzi ogrodowego? Wszystko zależy od modelu, który wybierzesz. Cena zależna jest m.in. od kilku ważnych czynników. Są to na pewno: rozmiar, jakość wykonania, posiadane funkcje, wzornictwo i zastosowane rozwiązania technologiczne.

Wybierz model idealny dla Ciebie i Twojego ogrodu

Dostępne u nas modele jacuzzi są uznawane obecnie za jedne z najlepiej wykonanych i najmocniej masujących spa ogrodowych na świecie. Niepowtarzalna jakość i trwałość to dwie z ich głównych zalet. Oprócz tego modele jacuzzi elektrycznych zostały wyposażone w potężne możliwości masażu i bogate wyposażenie. Ozonatory użyte w produkcji wanien pozwalają na korzystanie z wanien przez długi czas, bez konieczności częstego zmieniania wody i używania chemii basenowej.

Każdy z dostępnych u nas modeli jacuzzi elektrycznych wyposażony jest w pokrywę termiczną oraz schodki. Niektóre z oferowanych przez nas jacuzzi elektrycznych doposażone są w moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalne sterowanie basenem. To oczywiście tylko niektóre z zalet basenów z hydromasażem dostępnych u nas.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem jacuzzi elektrycznego i  chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod nr tel. 790 444 804. Razem wybierzemy jacuzzi elektryczne idealne dla Ciebie i Twojej rodziny!

 

TOP 6 - WANNY SPA

BARCELONA - HIT 2023 ROKU! Jedno z najczęściej wybieranych wanien spa

2 leżanki, 3 komfortowe siedziska, 4 pompy, 86 dysz, sterowanie dotykowe z dużym ekranem, bogate oświetlenie LED, nagłośnienie Audio z Bluetooth, podświetlony wodospad oraz fontanny, ozonator, schodki, pokrywa termiczna, 3 kolory niecki do wyboru, specjalne dysze masujące kark. Cena: 45000 PLN + VAT.

AWT IN-407 Eco

2 długie leżanki lub aż 6 miejsc siedzących, 38 dysz w tym aż 14 obrotowych, 6 zagłówków, podwodne oświetlenie LED oraz wodospad, duży wyświetlacz, dodatkowa izolacja zewnętrzna, mocne masaże, podgrzewacz wody 2000 W, podświetlane narożniki wanny. Wanna osadzona na stelażu aluminiowym i od spodu zabudowana płyta GFK. Cena: 29000 PLN + VAT.

Torina

2 leżanki, 3 siedziska, 40 dysz, oświetlenie LED, wbudowany system filtracji wody, dodatkowa izolacja poprzez panele boczne, podgrzewacz wody o mocy 2000W, kojący wodospad, pokrywa termiczna oraz schodki. Cena: 24900 PLN + VAT.

Topaz - jedno z mocniejszych 3-osobowych wanien SPA

2 komfortowe leżanki oraz jedno miejsce siedzące, 3 pompy, wydajny ozonator, bogate oświetlenie LED, 64 dysze, sterowanie dotykowe z wyświetlaczem, nagłośnienie z Bluetooth oraz wodospad. Cena: 33000 PLN + VAT.

Hanscraft Celtic CS1

Jedna duża leżanka i 4 siedziska, 41 dysz, podgrzewacz wody 3000 W, gruba izolacja termiczna, ozonator, schodki, pokrywa termiczna, oświetlenie LED i wodospad, mocna dwubiegowa pompa o mocy 3HP.

TOKYO

5 miejsc siedzących i jedna długa leżanka. 4 pompy - w tym 3 pompy wodne po 3.0HP i jedna pompa cyrkulacyjna. 89 dysz masujących, w tym dysze rotacyjne.Niezawodne sterowanie amerykańskie BALBOA z kolorowym wyświetlaczem.Podgrzewacz wody 3000W.Mocne nagłośnienie Audio z Bluetooth.Podwodne oświetlenie LED. Fontanny. Podświetlane narożniki. Wydajny ozonator. Podwójna filtracja. Dodatkowa izolacją termiczną. Zabudowane dno wanny. Wymiary: 223 x 223 x 94cm. Cena: 39900 PLN + VAT.

NAPISZ DO NAS

TOP